המרקטפלייס הישראלי לשיווק ברשת - אתר המומחים
כל המומחים להקמת אתרים, מדיה חברתית, קידום אתרים ותוכן

איך קארדו עובד?

זירת המסחר קארדו עוסקת בכל מה שדיגיטלי – תוכן שיווקי, ווידאו שיווקי, ניהול פרסום ושיווק במדיה חברתית וכל פעילות דיגיטלית אחרת.
קארדו מפגישה ביניכם – מומחי הדיגיטל – ובין עסקים שזקוקים לשירותיכם. אנחנו בקארדו נותנים דגש על העסקים הקטנים והבינוניים. רק חלק מזערי מן העסקים הקטנים בישראל פועל כיום בדיגיטל בצורה מקצועית. אנחנו מביאים אותם אליכם ומחוללים מהפכה.
האתר קארדו עובד בצורה פשוטה. עסק שזקוק לשירותיכם נכנס לאתר ושם הוא מגיש "בקשה" בה הוא מפרט מהו הצורך המסוים שלו. זה יכול להיות כל דבר: בניית אתר שיווקי, קידום אתר קיים, הפקת ווידאו שיווקי, כתיבת תכנים מקצועיים, ניהול קמפיינים ברשתות חברתיות ועוד.
בהתאם לפרופיל שמילאתם כאן בקארדו BIZ הבקשה הזו תגיע אליכם ואימייל עם קישור לבקשה יישלח למייל שלכם. אתם תוזמנו לקרוא בעיון את הבקשה ולהחליט אם אתם יכולים ומעוניינים לענות על הצורך של העסק. במידה ותרצו אתם מוזמנים לחזור ללקוח דרך מערכת קארדו ולהציע את עצמכם למשימה. הלקוח יקבל את הפניה שלכם יחד עם פרטיכם המלאים (ואתם תקבלו את שלו) ותוכלו ליצור קשר ישירות אחד עם השני.
חשבו על זה, אתם מיודעים על כל בקשה שמוגשת במערכת ומתאימה ליכולות המקצועיות שלכם. אם עד היום לקוח פוטנציאלי היה יוצר קשר בעיקר עם החברות הבולטות בשוק, הרי שעכשיו אתם תהיו מודעים לכל לקוח שכזה ותהיה לכם הזדמנות שווה להציע לו את שירותיכם.
אל תמתינו? הירשמו והתנסו