המרקטפלייס הישראלי לשיווק ברשת - אתר המומחים
כל המומחים להקמת אתרים, מדיה חברתית, קידום אתרים ותוכן

למה שווה לי להיות משתמש רשום ב-Cardo.co.il

אתם וודאי שואלים את עצמכם למה כדאי לכם להירשם כאן אצלנו במערכת קארדו. התשובה המיידית היא - למה לא? מדובר בהרשמה זריזה, חינמית, שאיננה דורשת מכם יותר מקצת קופי-פייסט מהאתר שכבר יש לכם והיא עשויה להיות הצינור שלכם להרבה מאוד עסקאות בעתיד. אז למה לא בעצם?

אבל אנחנו יודעים שאתם יותר מתוחכמים מזה, אז הנה עוד כמה סיבות טובות להירשם:

קארדו הוא זירת מסחר מתבקשת. בישראל יש עשרות אלפיי עסקים - קטנים ובינוניים - שיודעים שהם רוצים לשווק את עצמם בדיגיטל אבל נרתעים מכך שהתחום נראה מורכב ומבלבל וטווח המחירים רחב. קארדו פותרת לאותם עסקים את הבעיה. הם לא צריכים להבין מה הם רוצים, הם יכולים לקבל מכם - המומחים - את האינפורמציה הזאת. אתם תוכלו להבין מה הצרכים שלהם טוב מהם ותאפשרו להם לדעת מהם האפשרויות שלהם לשיווק אפקטיבי. אתם עוזרים לשוק להתפתח ונהנים מהצמיחה שלו.

קארדו היא זירה פתוחה ושיוויונית. כל המומחים המתאימים מיודעים על כל לקוח פוטנציאלי. אם עד עכשיו המומחים הוותיקים והגדולים בשוק נהנו מכך שלקוחות פנו אליהם באופן כמעט אוטומטי, עכשיו בקארדו הפניות מגיעות לכל מומחה שזה רלוונטי עבורו. אתם מיודעים על כל לקוח פוטנציאלי ויכולים להתמודד עליו כשווים בין שווים.

קארדו חוסכת לכם זמן ואנרגיה. אתם כמומחי דיגיטל יכולים לבחור את הלקוחות עבורם אתם יכולים להביא מקסימום ערך. אם צורכי הלקוח אינם מתאימים לכישוריכם או ללו"ז שלכם אתם פשוט מוחקים את הבקשה שלו מהרשימה שלכם בקליק. בזבזתם שלוש דקות על קריאת בקשת הלקוח במקום שיחת טלפון ארוכה ואולי פגישה מיותרת רק בכדי להבין שאתם לא המומחים המתאימים לאותו לקוח. חסכתם זמן יקר לעצמכם וללקוח.

אנחנו בקארדו עושים עבודה מאסיבית כדי להגיע אל הלקוחות. כל המאמצים הללו יקרים כספית ודורשים משאבים רבים. אתם מקבלים את ההפניות על מגש של כסף. אתם אפילו לא צריכים לעקוב אחרי הדברים אצלנו באתר. ברגע שיש משהו שרלוונטי עבורכם אתם מקבלים מייל עם לינק אל פרטי בקשת הלקוח.

החלוצים מנצחים. כמו בהרבה מערכות אחרות, גם אצלנו בקארדו המערכת מתגמלת גם על פי וותק. ככל שתקדימו להירשם תוכלו לצבור פז"מ ואולי אף עבודות. ביצוע עבודה דרך האתר הוא תנאי הכרחי על מנת להיות מדורג בקארדו. שני הפרמטרים הללו יאפשרו לכם להופיע במיקום גבוה יותר בתוצאות חיפוש של לקוחות וכן תזכו להשתתף בפרסומים פנימיים וחיצוניים שלנו.

ההרשמה והשימוש חינמיים - משלמים רק על עבודות שבוצעו. ההרשמה חינמית, השימוש חינמי, יש לכם דף עסקי אצלנו עם הפניה אל האתר שלכם והחשיפה שלכם חינמית. אתם משלמים רק כאשר מתבצעת עסקה. תסכימו איתנו שיותר הוגן מזה - אין.

לחצו כאן והירשמו. יש כבר לקוחות שמחפשים אתכם.
צוות האתר קארדו מאחל לכם הצלחה רבה ועומד לשירותכם בכל עת. אנחנו נלווה אתכם טלפונית לאורך כל הדרך ונעזור בכל שתדרשו כדי להצליח. אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר בטופס יצירת קשר ואנחנו נחזור אליכם תוך זמן קצר.